Patrycja Grenda – Radca prawny i doradca restrukturyzacyjny

patrycja-zdjecie-biuro-czrno-biale

Specjalizuje się w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych, bieżącej obsłudze przedsiębiorców, prawie pracy, prawie rodzinnym oraz reprezentacji procesowej stron przed sądami powszechnymi i administracyjnymi.

Radca prawny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w poznańskich kancelariach. W latach 2005-2007 pracowała w Kancelarii Adwokackiej Bogdana Kowalskiego, a w latach 2007-2011 jako aplikant radcowski w Kancelarii Racy Prawnego Arkadiusza Sawali. W 2011 r. założyła własną Kancelarię Radcy Prawnego Patrycja Grenda, podejmując jednocześnie w latach 2011-2012 współpracę z Kancelarią Prawną Renata Urowska i Wspólnicy w Poznaniu, gdzie zajmowała się obsługą bieżącą podmiotów gospodarczych, a następnie z kancelarią Kanecki i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych.

W lipcu 2016 roku założyła wraz z mężem Łukaszem Grenda Kancelarię Radców Prawnych i Doradców Restrukturyzacyjnych GRENDA, specjalizującą się w postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych oraz obsłudze biznesu.

Posiada rozległą wiedzę merytoryczną oraz bogate doświadczenie w prowadzeniu obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Jako syndyk lub nadzorca sądowy prowadzi postępowania upadłościowe w opcji likwidacyjnej i układowej, postępowania tzw. upadłości konsumenckiej oraz postępowania restrukturyzacyjne. Zajmuje się także sprawami z zakresu prawa pracy oraz  prawa rodzinnego.

Od roku 2011 posiada uprawnienia radcy prawnego (nr wpisu Pz-2911), a od 2014 r. – licencję doradcy restrukturyzacyjnego (wcześniej syndyka) o nr 817.

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu oraz stowarzyszeń zrzeszających doradców restrukturyzacyjnych i likwidatorów.

Prywatnie interesuje się historią sztuki i poezją. Lubi podróże i kino europejskie.