Powierzchnia biurowa w Szczecinie

Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Restrukturyzacyjnych GRENDA informuje, iż w ramach prowadzonego postępowania restrukturyzacyjnego Spółki BBPark Sp. z o.o. w restrukturyzacji w Szczecinie posiada do wynajęcia wolne powierzchnie biurowe w biurowcach klasy A+ położonych w Szczecinie przy ul. 1 Maja 38.

Kompleks Baltic Business Park to nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, zapewniające otwartą przestrzeń każdej kondygnacji, pozwalające na nieograniczone możliwości samodzielnej aranżacji i maksymalne wykorzystanie dostępnych lokali. Obiekt powstał zarówno z myślą o najemcach planujących urządzić biuro w systemie klasycznym, jak i systemie open space. Duża elastyczność w kwestiach aranżacyjnych sprawia, że każdy najemca ma możliwość swobodnego i efektywnego zaplanowania powierzchni biurowych – zgodnie z koncepcją, potrzebami oraz charakterem swojej działalności.

Parter każdego z budynków mieści reprezentacyjny hall z recepcją, wykończone naturalnym kamieniem – podobnie jak powierzchnie komunikacji ogólnej. Oszklone balustrady oraz pomieszczenia biurowe nadają nowoczesnego klimatu, a jednocześnie optycznie powiększają przestrzeń.

Dodatkowym udogodnieniem dla pracowników kompleksu biurowego jest przeznaczenie części parteru w budynku C na lokal gastronomiczny oraz usytuowanie przedszkola na I piętrze.

Bezpośrednio pod budynkami znajduje się jednokondygnacyjny, bezpieczny i przestronny parking podziemny.

Więcej o inwestycji na stronie internetowej inwestycji.

Firmy zainteresowane wynajmem powierzchni proszone są o kontakt:

  • bezpośrednio ze Spółką BBPark Sp. z o.o. w Szczecinie – Cezary Maj, tel. 604 486 900, e-mail: cezary.maj@bbpszczecin.pl

lub

  • Zarządcą – Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Restrukturyzacyjnych GRENDA w Poznaniu, tel. 61-670-73-73, e-mail: bbpark@kancelariagrenda.pl